HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE 2
- kurz pro ženy a muže (absolventi HJ)


Milé absolventky a absolventi kurzů hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues (sestava pro ženy, pro muže, pro diabeteiky)

Srdečně vás zvu na kurz, během kterého se společně naučíme POKROČILÁ CVIČENÍ hormonální jógové terapie 2 (advanced exercises).
Jedná se o sestavu cviků jejímž pravidelným cvičením aktivujeme nejen slinivku, slezinu, játra a nadledvinky, ale také štítnou žlázu, hypofýzu a pohlavní orgány.
Sestava je vhodná pro celkové zlepšení zdraví, pro posílení imunity a orgánů v dutině břišní.
Cvičení také napomáhá ke snížení hladiny cukru v krvi.
Sestava je vhodná jako prevence (např. diabetes v rodině) či při léčbě diabetu.

Nově naučenou sestavu je, dle doporučení autorky HJT Dinah Rodrigues, vhodné pravidelně střídat se sestavou (HJT pro ženy/ HJT pro muže), kterou jste se naučili již v minulosti.

Kurz bude probíhat od 23.3. do 3.4. 2023 ONLINE
v pohodlí vašeho domova (přes aplikaci Zoom)


- výuková část kurzu proběhne
23.3. od 18:30 do 20:30

- opakovací lekce budou
27.3. 18:30-20:00
30.3. 18:30-20:00

3.4. 18:30-20:00

Kurz probíhá online přes aplikaci Zoom, tedy v pohodlí domova. Vy vidíte mě a já vidím vás, abychom prováděli cviky správně a mohli během lekcí komunikovat, upřesnili si případné modifikace cviků, zodpovědět okamžité dotazy.
Více info o Zoom přenosu obdržíte po přihlášení.

Cena 1800 Kč zahrnuje 6,5 hodin cvičení vč. cviků proti stresu a relaxačních cvičení (terapeutické zeštíhlujicí dechové cvičení, terapeutickou jóga nidru) + materiály s popisem jednotlivých cviků.

Sama tuto sestavu pravidelně praktikuji protože více komplexní a cítím se vždy po jejím odcvičení doslova nabitá energii.
Těším se, že budeme moci cvičit společně. Radka

PŘIHLÁSIT SE